Ben & Jerry’s
( 4 Products )
Ben & Jerry's Banoffee Pie Sundae je další novinkou v řadě Sundaes. Tato zmrzlina s banánem a sušenkovým krémem je také plná karamelových kousků v kakaové polevě a završená našlehanou krémovou zmrzlinou s karamelovým toppingem a kousky s kakaových cukrovinek. Ben & Jerry's Sundaes jsou prostě víc než jen zmrzlina.
Ben & Jerry's Dulce de-lish Sundae je karamelové potěšením v každém kousku. Tato slaně karamelová zmrzlina je plná karamelových cukrovinek s karamelovým krémem završená našlehanou krémovou čokoládovou zmrzlinou s karamelovým toppingem a s kousky slaně kakaových cukrovinek. Ben & Jerry's Sundaes jsou prostě víc než jen zmrzlina
Ben & Jerry's Dulce De-lish 100 ml je podobně jako její Sundae varianta karamelové potěšení v každém kousku. Vychutnejte si tuto slaně karamelovou zmrzlinu plnou karamelových cukrovinek s karamelovým krémem. Toto 100 ml balení je navíc perfektní na cesty! Nebo si jej klidně vychutnejte doma, to je za nás taky ozkoušená varianta.
Ben & Jerry’s Oat of This Swirled Non-Dairy Sundae je další novinkou v řadě Sundaes. Tato veganská karamelová zmrzlina je plná skořicových sušenek s ovesnými vločkami a karamelového krému s příchutí opečených marshmallows. To vše je završené našlehanou zmrzlinou s karamelovým toppingem s příchutí opečených marshmallows a s kousky slaně kakaových cukrovinek.