Různé cornetto zmrzliny
( 5 Products )
Hravý kornout Cornetto Soft Cookie&Chocolate kombinuje neodolatelně jemnou zmrzlinu s čokoládovou polevou a posypem z čokoládových sušenek. Křupavý kornout s legendární špičkou naplněnou čokoládou ukrývá dvě příchutě zmrzlin - mléčná čokoláda a sušenky.
Cornetto vanilka je tím pravým potěšením v kornoutu. Lahodná vanilková zmrzlina s kakaovým krémem a oříšky na povrchu v křupavém kornoutu. Vyzkoušejte také další produkty z Cornetto portfolia - Cornetto Čokoládu a Jahodu!
Značka Cornetto je známá hlavně díky svým křupavým kornoutům. Klasická vanilková, čokoládová a jahodová varianta jsou díky krémovosti velmi oblíbené.
Cornetto čokoláda je tím pravým potěšením v kornoutu. Lahodná čokoládová a vanilková zmrzlina s kakaovým krémem a oříšky na povrchu v křupavém kornoutu. Vyzkoušejte také další produkty z Cornetto portfolia - Cornetto Vanilku a Jahodu!
Cornetto přináší první Cornetto sandwich – ideální svačina do ruky krémová vanilková zmrzlina s kousky sušenky mezi dvěma čokoládovými sušenkami.