Dětská zmrzlina od Algidy!
( 7 Products )
Twister se svým ikonickým tvarem známe již téměř 40 let! Twister Mythicools Mermaid je kombinace zábavného tvaru a barev s mystickým nádechem ! Vodová zmrzlina s ovocnou šťávou a bez umělých arom a barviv, která přináší dětem a jejich rodičům nejbarevnější zmrzlinu v ještě zábavnějším tvaru než dosud!
Dětská vodová zmrzlina X-pop je zábavná kombinace příchutí: citron-limetka, jahody a coly s polevou žvýkačkové příchuti a praskajícími cukříčky. Odpovědne vyrobeno pro deti!
Twister Green! Roztoč to s Twisterem a užij si skvělou kombinaci jahodové, citrónové a ananasové zmrzliny. Zmrzlina je bez lepku.
Skvělý mix dvou různých příchutí oblíbeného dětského nanuku Twister. Máte raději ananas? Či jahodu? V tomto rodinném balení najdete vše! Vyzkoušejte také naše další multipacky, například Max Party Mix!
S Twister Monstaah plným zábavných barev a tvarů se nudit nebudete. Tato zmrzlina přichází s kombinací 3 hravých příchutí: kyselý citrón, sladké zelené jablko, a to vše je podtržené hravou borůvkou. Tyto příchutě vás polechtají na jazyku! S ovocnou složkou a bez umělých barviv a aromat.
Zábavný mix Algida zmrzlin - výhodné multipackové balení plné letního osvěžení. To je skvělá kombinace dětských zmrzlin - Twister, X-pop, Funny Finger a Mini Milk, Užij si spoustu zábavy s tímto osvěžujícím multipackem! Vyzkoušejte také naše další dětské zmrzliny - například Twister!
Dětská zmrzlina FUNNY FINGER je zábavná kombinace 3 příchutí: pomeranč, jahoda a citron ve tvaru zábavního prstu. Odpovědne vyrobeno pro deti! Vegan.