Calippo & Cornetto next to font on a red bg
( 27 Products )
Dopřejte si to pravé potěšení s Algida Smile Salted Caramel flavour! Užijte si jedinečnou kombinaci zmrzliny se smetanovou příchutí, krému s nádechem slaného karamelu a karamelových kousků. Každá lžička vám přinese intenzivní chuťový zážitek, který se rozplyne na vašem jazyku.
Probuďte své smysly! Algida Smile Strawberry flavour vás okouzlí svou harmonií jahodové zmrzliny, bohatého jahodového krému a lahodných kousků jahod. Každá lžička přináší intenzivní jahodový zážitek, který osvěží váš den.
Dopřejte si ten pravý zážitek pro vaše chuťové buňky! Algida Smile Chocolate flavour je dokonalá kombinace hladké čokoládové zmrzliny, bohatého čokoládového krému a lahodných kousků čokolády. Každá lžička je plná intenzivního čokoládového potěšení, které rozzáří váš den.
Twister Cosmixx je tady a přináší dětem i dospělým vesmírný zážitek. S každým líznutím nebo kousnutím Twister Cosmixx zbarví jazyk do tmavě fialové barvy, jako kdyby byl z jiného světa! Ovocný nanuk proplétá tři osvěžující příchutě z černého rybízu, malin a borůvek. Twister Cosmixx je vyroben z ovocného pyré a obsahuje pouze přírodní aromata a barviva přírodního původu. Zmrzlina je bez lepku. Ve variantě multipack.
Twister Cosmixx je tady a přináší dětem i dospělým vesmírný zážitek. S každým líznutím nebo kousnutím Twister Cosmixx zbarví jazyk do tmavě fialové barvy, jako kdyby byl z jiného světa! Ovocný nanuk proplétá tři osvěžující příchutě z černého rybízu, malin a borůvek. Twister Cosmixx je vyroben z ovocného pyré a obsahuje pouze přírodní aromata a barviva přírodního původu. Zmrzlina je bez lepku.
Oblíbená kombinace vanilkové a kakaové zmrzliny ve tvaru medvídka Pandy vykouzlí na tváři úsměv opravdu každému. Navíc je vyroben odpovědně k dětem, takže s přírodním aromatem a barvivem přírodního druhu.. Nyní ve varianě multipack.
Užijte si naši řadu lahodných, osvěžujících zmrzlin Calippo: Perfektní pauza, během které prožijete nezapomenutelné letní chvíle a skvělé okamžiky. Máte chuť na něco dobrého? Chcete se trochu ochladit? Pokud zatoužíte po něčem extra, dopřejte si potěšení v podobě osvěžující a chutné zmrzliny Calippo. Nyní ve variantě multipack obsahující příchutě jahoda, limetka, pomeranč a 2x kola.
Lahodná vanilková zmrzlina s jádrem z lískooříškového krému pokrytá kakaovou polevou s pšeničnými lupínky. Alternativa k oblíbenému Noggeru Karamel.