( 33 Products )
Magnum Euphoria zve hledače požitků, aby přijali svou hravou stránku a oživili své smysly. Pronikněte křupavou čokoládou k lahodné Magnum zmrzlině. Pod vrstvou lahodné křupavé bílé čokolády oživené směsí praskajících cukříčků a cukříčků s ovocnou příchutí je osvěžující citronová zmrzlina s malinovým krémem.
Magnum Euphoria zve hledače požitků, aby přijali svou hravou stránku a oživili své smysly. Zakousněte se do ikonické praskající čokolády a proniknete pod povrch k lahodné Magnum zmrzlině. Magnum Euphoria je lahodná osvěžujícího citrónová zmrzlina obklopující jádro z malinového sorbetu, namočená do ikonické bílé čokolády a posypaná směsí praskajících cukříčků a cukříčků s ovocnou příchutí. K dostání také ve variantě multipack.
Magnum Euphoria zve hledače požitků, aby přijali svou hravou stránku a oživili své smysly. Zakousněte se do křupavé čokolády a pronikněte pod povrch k lahodné Magnum zmrzlině. Magnum Euphoria je osvěžujícího citronová zmrzlina obklopující jádro z malinového sorbetu, namočená do lahodné křupavé bílé čokolády a posypaná směsí praskajících cukříčků a cukříčků s ovocnou příchutí.
Magnum Chill je ultimátní požitek do pozdních nočních hodin, který umožnuje hledačům potěšení užít si život volnějším tempem. Zakousněte se do křupavé čokoládové polevy a pronikněte pod povrch k lahodné Magnum zmrzlině. Magnum Chill je lahodná zmrzlina s vanilko-sušenkovou příchutí obklopující jádro z borůvkového sorbetu, namočená do čokoládové polevy a posypaná kousky sušenek. Vhodné pro vegany.
Žasněte nad opravdovým požitkem a pozvedněte svůj chuťový zážitek s Magnum Wonder. Zakousněte se do lahodné křupavé čokolády a pronikněte pod povrch k lahodné Magnum zmrzlině. Magnum Wonder je lahodná krémová zmrzlina obklopující jádro z datlové zmrzliny s karamelovou příchutí, namočená do bílé čokolády s karamelem a posypaná kousky karamelizovaných mandlí.
Luxusní zmrzlina s vanilkou z Madagaskaru politá křupavou belgickou čokoládou z těch nejlepších kakaových bobů certifikovaných Rainforest Alliance.
Perfektní harmonie lahodné zmrzliny s vanilkou z Madagaskaru a křupavé bílé čokolády.
Vanilková zmrzlina politá křupavou belgickou čokoládou z těch nejlepších kakaových bobů certifikovaných Rainforest Alliance s kousky mandlí na povrchu.