Algida Zmrzliny vedle loga RMFK
  • Responsibly Made For Kids logo green with red letters
( 10 Products )
Twister Cosmixx je tady a přináší dětem i dospělým vesmírný zážitek. S každým líznutím nebo kousnutím Twister Cosmixx zbarví jazyk do tmavě fialové barvy, jako kdyby byl z jiného světa! Ovocný nanuk proplétá tři osvěžující příchutě z černého rybízu, malin a borůvek. Twister Cosmixx je vyroben z ovocného pyré a obsahuje pouze přírodní aromata a barviva přírodního původu. Zmrzlina je bez lepku. Ve variantě multipack.
Twister Cosmixx je tady a přináší dětem i dospělým vesmírný zážitek. S každým líznutím nebo kousnutím Twister Cosmixx zbarví jazyk do tmavě fialové barvy, jako kdyby byl z jiného světa! Ovocný nanuk proplétá tři osvěžující příchutě z černého rybízu, malin a borůvek. Twister Cosmixx je vyroben z ovocného pyré a obsahuje pouze přírodní aromata a barviva přírodního původu. Zmrzlina je bez lepku.
Oblíbená kombinace vanilkové a kakaové zmrzliny ve tvaru medvídka Pandy vykouzlí na tváři úsměv opravdu každému. Navíc je vyroben odpovědně k dětem, takže s přírodním aromatem a barvivem přírodního druhu.. Nyní ve varianě multipack.
Twister se svým ikonickým tvarem známe již téměř 40 let! Twister Mythicools Mermaid je kombinace zábavného tvaru a barev s mystickým nádechem ! Vodová zmrzlina s ovocnou šťávou a bez umělých arom a barviv, která přináší dětem a jejich rodičům nejbarevnější zmrzlinu v ještě zábavnějším tvaru než dosud!
Dětská vodová zmrzlina X-pop je zábavná kombinace příchutí: citron-limetka, jahody a coly s polevou žvýkačkové příchuti a praskajícími cukříčky. Odpovědne vyrobeno pro deti!
Twister Green! Roztoč to s Twisterem a užij si skvělou kombinaci jahodové, citrónové a ananasové zmrzliny. Zmrzlina je bez lepku.
Skvělý mix dvou různých příchutí oblíbeného dětského nanuku Twister. Máte raději ananas? Či jahodu? V tomto rodinném balení najdete vše! Vyzkoušejte také naše další multipacky, například Max Party Mix!
S Twister Monstaah plným zábavných barev a tvarů se nudit nebudete. Tato zmrzlina přichází s kombinací 3 hravých příchutí: kyselý citrón, sladké zelené jablko, a to vše je podtržené hravou borůvkou. Tyto příchutě vás polechtají na jazyku! S ovocnou složkou a bez umělých barviv a aromat.