Magnum Euphoria & Wonder
Magnum Icons
Magnum Euphoria Promo
Magnum Euphoria Ikon
Magnum Euphoria zve hledače požitků, aby přijali svou hravou stránku a oživili své smysly. Zakousněte se do křupavé čokolády a pronikněte pod povrch k lahodné Magnum zmrzlině. Magnum Euphoria je osvěžujícího citronová zmrzlina obklopující jádro z malinového sorbetu, namočená do lahodné křupavé bílé čokolády a posypaná směsí praskajících cukříčků a cukříčků s ovocnou příchutí.
Magnum Euphoria zve hledače požitků, aby přijali svou hravou stránku a oživili své smysly. Pronikněte křupavou čokoládou k lahodné Magnum zmrzlině. Pod vrstvou lahodné křupavé bílé čokolády oživené směsí praskajících cukříčků a cukříčků s ovocnou příchutí je osvěžující citronová zmrzlina s malinovým krémem.
Magnum Euphoria zve hledače požitků, aby přijali svou hravou stránku a oživili své smysly. Zakousněte se do ikonické praskající čokolády a proniknete pod povrch k lahodné Magnum zmrzlině. Magnum Euphoria je lahodná osvěžujícího citrónová zmrzlina obklopující jádro z malinového sorbetu, namočená do ikonické bílé čokolády a posypaná směsí praskajících cukříčků a cukříčků s ovocnou příchutí. K dostání také ve variantě multipack.
Magnum Wonder Ikon
Žasněte nad opravdovým požitkem a pozvedněte svůj chuťový zážitek s Magnum Wonder. Zakousněte se do lahodné křupavé čokolády a pronikněte pod povrch k lahodné Magnum zmrzlině. Magnum Wonder je lahodná krémová zmrzlina obklopující jádro z datlové zmrzliny s karamelovou příchutí, namočená do bílé čokolády s karamelem a posypaná kousky karamelizovaných mandlí.
Magnum Wonder Promo
Magnum Chill Promo
Magnum Euphoria Ikon
Magnum Chill je ultimátní požitek do pozdních nočních hodin, který umožnuje hledačům potěšení užít si život volnějším tempem. Zakousněte se do křupavé čokoládové polevy a pronikněte pod povrch k lahodné Magnum zmrzlině. Magnum Chill je lahodná zmrzlina s vanilko-sušenkovou příchutí obklopující jádro z borůvkového sorbetu, namočená do čokoládové polevy a posypaná kousky sušenek. Vhodné pro vegany.